Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018 Lie 16 13:47

Atsakyti į temą  [ 67 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas
 Granuliniu katilu problebos sanaudos prie maksimaliu salciu 
Autorius Žinutė
Administracija

Atsakyti cituojant
Standartinė Granuliniu katilu problebos sanaudos prie maksimaliu salciu
Labai noreciau, kad sioje temoje pasisakytumet su kokiomis problemomis ir sanaudomis susiduriate kaip tik siuo metu kai uz lango virs -20. :?:

2012 Sau 31 23:07
Aprašymas
Administracija

Atsakyti cituojant
Standartinė Re: Granuliniu katilu problebos sanaudos prie maksimaliu sa
Pas mane pav. kilo problema su minimaliu galingumu. Noredamas, kad katilas dirbtu ne ON/OFF kas yra galbut prasminga tik prie maksimaliu salciu ir sumazines apduodama i sildymo sitema temperatura negaliu pasiekti, kad katilas dirbdamas min. galingumu duotu tiek mazai galios kiek deklaruoja gamintojas. Islaikant norima deguonies pertekliaus kieki kiek reiketu ( nes kitaip ventiliatorius pucia zenkliai daugiau nei reiketu ir meta siluma per kamina) liambda zondas sukelia paduodamu granuliu kieki tokiu budu sukeldamas ir gaunamos silumos kieki.

2012 Vas 01 00:20
Aprašymas

Atsakyti cituojant
Sanaudos 2 maisai/para. Kurenu tik granulem.
Is problemu - pelenu valymas. Ty net ne pelenu, o tokiu smulkiu nesudegusiu angliuku. Ryte man iseinant katilas dar veikia, vakare issijungia 21 val, iki 23 val (einu miegot) tie angliukai dar buna karsti ir nesudege, jie uzima gan nemaza turi (faktiskai pelenu stalciukas pilnas iki pat degiklio). Kol kas ispurtau uzsidejes pirstines tuos angliukus i zidini, kur jie pavirsta pelenais.
Irgi mastau apie non stop kurenima, bet tokiu atveju kazi kaip aplamai tuos pelenus valyt.

2012 Vas 01 10:28
Aprašymas
Administracija

Atsakyti cituojant
Angliukai gaunasi del kiek perdidelio turbinos putimo. Gerai, kad pastebejai - pamazinsim. Siap jis jau ir taip gerokai sumazintas nuo gamykliniu nustatymu. Cia labai sunku pagauti pusiausvira nes kiek perdaug sumazinus pradeda degiklyje pelenai sukepineti ir formuotis slakas.
Paleisk kurentis online, sumazink temperatura katilo pav iki 55- 60 ir apribok galinguma iki 2 - 3. Paziurek kaip tada bus.

2012 Vas 01 12:15
Aprašymas

Atsakyti cituojant
gerai, vakare taip ir padarysiu.
siaip del turbinos masciau, bandziau 4 galingumu katila riboti, bet On/Off rezimu to 4 galingumo mazoka prie esamu darbiniu valandu, todel ir pradejau galvoti apie 24h/on rezima

2012 Vas 01 13:30
Aprašymas

Atsakyti cituojant
ai, dar viena dalyka norejau paklausti : Hydroje degimo kameros dureliu virsuje yra oro sklende. Kokia jos paskirtis ?

2012 Vas 01 13:34
Aprašymas
Administracija

Atsakyti cituojant
Sio katilo kurejas mums sake, kad tai apsauga duju sprogimo atveju uzdegimo metu.

2012 Vas 01 19:02
Aprašymas

Atsakyti cituojant
Sveiki,

Esu naujokas siame forume.

Noreciau pasidalinti savo problemomis prie siu paskutiniu dienu salciu. Pakelus katilo galinguma, kaip jau kazkas minejo, pas mane irgi atsirado problema su pelenais. Labai padaugejo pilnai nesudegusiu pelenu (juodu angliuku formos). Itariu, kad gal per didelis oro padavimas, kuris pas mane reguliuojasi rankiniu budu ir granules nespeja pilnai sudegti. Katilas Viadrus Hercules SD. Gali buti kazkokia kita priezastis?

2012 Vas 01 21:33
Aprašymas
Administracija

Atsakyti cituojant
Pirma galima priezastis - nera traukos reguliatoriaus ir atejus salciams labai zenkliai padideja trauka kamine. Isibalansuoja suderinta pusiausvira kuras - oras. Reikia mazinti oro putima.

2012 Vas 01 21:53
Aprašymas

Atsakyti cituojant
Dekui Arminai uz patarima.

Traukaus reguliatorius pas mane yra. Bandysiu mazinti oro padavima. Buvau tai padares kada buvo silciau, tai labai suodziais katilas uzsinese.

2012 Vas 01 22:02
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 67 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: