Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018 Lie 19 22:32

Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
 Sildymo sezonas atidarytas 
Autorius Žinutė

Atsakyti cituojant
Standartinė Re: Sildymo sezonas atidarytas
Ten yra gedimas ir netrukus bus bandoma ji pasalinti. Gerai kad rezervine tona granuliu nuo praejusio sezono sutaupiau. Ja pridejus dabar lygiai 3t turiu, manau iki sezono pabaigos kaip nors istempsiu. O po to vel pirkimas, tradiciskai geguzes pabaigoje.
P.S. Vis galvoju apie tiekejo pakeitima. Maniskes isties neblogos bet turi visgi viena trukuma - daugoka pjuvenu maisuose, blogai suspaustos. Gal kitam sezonui ir prie Jusu klano prisidesiu, kas zino :lol:

2012 Sau 31 23:11
Aprašymas
Administracija

Atsakyti cituojant
Manau, kad prisidesi nes reikia juk draugus palaikyti. Kitas dalykas, galesim tau privezti ir iskrauti prie pat tavo garazo vartu ir nereikes tampyti rankomis. Beje galesi pasirinkti arba turincias didziule energijos koncentracija (taigi ir uzimancias 1,5 karto maziau vietos garaze) ir kietas kaip akmenukai, bet paliekancias nezymu kieki sukepusiu pelenu, arba uzimancias daugiau vietos ir visai nepaliekancias slako. Beje visai salia taves jau turime pora kaimynu kur paleidome katilus ir jau vezeme granules. Jei kartais kiltu pas pas juos problemu paprasysiu tavo pagalbos uzeiti pas juos i svecius pagelbet nes ten, to pacio gamintojo degikliai ir tu ju derinima puikiai supranti. Aisku, kad paslauga uz paslauga....

2012 Vas 01 00:10
Aprašymas

Atsakyti cituojant
Deal :lol:

2012 Vas 01 09:43
Aprašymas
Projekto dalyvis

Atsakyti cituojant
Kaip katik Arminas minejo, deginau abieju rusiu granules.
1. "Kietosios" 6mm is MDF plokstes pjuvenu tikrai uzima zenkliai maziau vietos sandeliuojant, ju gerokai daugiau telpa i bunkeri, taigi, reciau tenka uzpilyneti. Taciau mano atveju jos turejo zeklu minusa - pasilikdavo siek tiek slako, tiek degimo metu, tiek gesinant. To pasekoje, per didelius salcius praktiskai kas diena tekdavo prieiti ir rankiniu budu nustumti slaka. Nieko baisaus, kai esi namuose, bet vistik isvaziuoti is namu kelioms dienoms budavo nejauku. Aisku, problema is esmes isprestu kompresorius, kurio valdyma mano katilas turi. Taciau tam reikia siokios tokios investicijos. Rimtai apie tai mastau :)
2. "Minkstosios" 6mm granules mano akimis puikios. Vienodo dydzio, gerai dega, tolygiai dozuojasi. Peleningumo neskaiciavau dar, bet atrodo arti normos. Turio prasme jos tikrai uzima kokiais 30% daugiau vietos. Jokiu pjuvenu, graziai suspausta, dailus maisiukai po 20kg. Taciau didziausias pliusas - jokio slako. Dega ir valgyt nepraso, kaip sakoma :0) Vadinasi ir be kompresoriaus kol kas galima gyventi, jei garaze vietos negaila..

Siaip ziemai tai klausiams ispreastas, o pavasari laukia rimas pamastymas, kurias pasirinkti.

2012 Vas 02 15:39
Aprašymas

Atsakyti cituojant
jo, ir man butu be galo sunku apsispresti. bet linkciau visgi prie lengvesniu astuoniukiu..

2012 Vas 02 16:29
Aprašymas
Administracija

Atsakyti cituojant
Man asmeniskai prie nedideliu sanaudu labiau patinka MDF kietosios granules. Prie to pacio santykinio putimo jos duoda daugiau silumos - reiskia maziau ispuciama siluma i kamina. Galima su sia problema tvarkytis didinant deguonies pertekliaus kieki nuo 8-9 proc. iki 10-14 ir slako nebelieka.
As renkuosi nuejima karta per para prie katilo ( parukyti ar siap apziureti sistemu parodymu) ir tuo paciu numetima to gabaliuko per dali minutes. Bet juk silumos is 1kg ir 1m3 kuro gaunasi daugiau!!!
Aisku vaziuojant slidinet savaitei esu visuomet pasiruoses 200kg tik pjuvenu 6mm granules. Ir kaiptais mano sumontuotas kompresorius stovi dabar visai be darbo. Gal kam perleisti sistema?
Nors bendrai ne - lauksim "beslakiu" granuliu subrangimo ir tada deginsim PYGIAS :mrgreen:

2012 Vas 02 16:36
Aprašymas
Projekto dalyvis

Atsakyti cituojant
Perleisti, perleisti.. Kam gera daikta be darbo laikyti.
Pas mane tai dar gera tona, gal net pusantros MDF sesiukiu likusi :)

O siaip jau, sukurensiu salciams atlegus, kai maziau ju per degikli subyra. Tada problema visai neaktuali is tiesu.

2012 Vas 03 00:30
Aprašymas
Administracija

Atsakyti cituojant
Ne matomai kai tokie salciai lauke i uzsibrezta 1,5T per sezona netilpsiu. 200kg nuo 01.29 uzpiltu granuliu nebeliko. Tai maziau nei savaite. Tokiu sanaudu pas mane dar nebuvo. Si sezona sudeginta 1160kg. Katilo atskaita 6739,7kWh. Is 1kg granuliu gauta 4,75 kWh. Tai yra labai blogai!!!
Pries tai testuotas 100kg dave 5,49kWh is kg. Dabar tikrinsiu dar karta, bet panasu kad salciai stipriai kirto ne tik per kieki bet ir 15proc. per naudingumo koeficienta. O gal cia gerosios, sviesios, beslakes sesiukes maziau silumos turi? Ta klausima reiks dar atsakyti.

2012 Vas 04 13:46
Aprašymas

Atsakyti cituojant
vadinasi ir pas tave 40-50 kg/parai?

2012 Vas 04 20:07
Aprašymas

Atsakyti cituojant
Senokai besilankiau ir senokai rasiau.
Ir man taip atrodo kad granules prastokos. Siaip pas mane granuliu sudeginimas 40KG parai per salcius. Kitu granuliu kadangi nevartojau, tad simtu procentu patvirtinti pacio prielaidos negaliu, bet sakykim vizualiai man nepatinka ju dulketumas, plius kai kuriuos maisus pragrauze peles, vadinasi buvo gamintos neriziurint kokybes. plius didesniu dulkiu gumulu is karto buvo. Pagal katilo elgsena ir kai ji valiau anadien radau smalos, nemanau kad tai katilo darbo ar nesuderinimo rezultatas.

Tiesa salciai savo dare irgi. Pagal mano skaiciavimus viskas pasitvirtino kol buvo apie 0..-10 katila kurdavau tik nakciai, diena silumos per akis pakakdavo, dabar ji leidziu visa para. Skaiciuokime labai paprastai, net vandens pasildymas daugiau kuro sueda, nes per salcius vandens temperatura krito nuo +5 iki +2... O tai jau kuro sanaudos ir nemazos. -20++ lauko tamperatura atstotu tik 25 cm gerai sudeto polistirolio ar akmens vatos sienos, o salciai laikesi ne para-dvi, o dvi savaites, tad gerbiamieji sienos igavo pagreiti atvesimo.. 10-15 cm polistirolo ar vatos nelaiko tokio salcio spaudimo, ko pasekoje sienos eme siluma is patalpos oro. Kaip sakoma neeilis gamtos issukis parode musu namu trukumus, bei pareikalavo papildomu islaidu.

2012 Vas 09 16:51
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: