Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018 Rgs 22 22:45

Forumo taisyklės

Čia balsuoti gali ir nesiregistravę vartotojai (svečiai)

Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 
 Elektros generatorius rezerviniam namo maitinimui 
Autorius Žinutė
Administracija

Atsakyti cituojant
Standartinė Elektros generatorius rezerviniam namo maitinimui
Noriu pradzioje sau, isigyti elektros generatoriu. Pagalvojau, kad iki pilnos autonomijos truksta tik savos elektros. Nesusipratimu atveju ( politiniu ar gamtiniu ) pirmoje eileje ji ir dingtu. Galvoju apie vienos fazes apie 2kW - 3kW generatoriu. Dabar tyrineju charakteristikas ir kilo nemaza klausimu.
Gal kas turite, zinote arba irgi galvojate?

2011 Lap 12 12:40
Aprašymas

Atsakyti cituojant
Standartinė Re: Elektros generatorius rezerviniam namo maitinimui
As jau pries pora metu esu nuprendes kad pirksiu. Vis atidelioju ir klausimas tik kada? Irgi mastau apie 2-3kW, galbut naudota su Honda (Brigs and Straton) varikliu iki 2000 Lt.

2011 Lap 12 21:07
Aprašymas
Administracija

Atsakyti cituojant
Pasirodo generatoriams montuojami keturtakciai ir kartais net 4voztuvu varikliai apie 200cm2. Galia tokiam generatoriui uzmaitinti apie 6,5AG. Bet esme tame, kad namo el. prietaisasams uzmaitinti yra butinas elektroninis AVR ( automatinis itampos reguliavimas) nes kitaip viskas mirges arba gali net perdegti.
Ir kaina tokiam agregatui pasirodo pakankama iki 1000Lt - naujam aparatui. ( kad ir kininiam su kokiu geresniu varikliu). `Tik va ar reikia pirkti su starteriu - dar nenusprendziau. Galima butu ji laikyti kur nors salia namo ir tada jis startuotu bei isijunginetu automatiskai, dingus ir atsiradus elektros tiekimui.

2011 Lap 13 11:10
Aprašymas

Atsakyti cituojant
Jo, tu teisus. Generatoriu statysiu salia namo. Tam esu jau suprojektaves nedideli grazu namuka, su betoniniu padu, apsiltinta, su garso izoliacija, bei su oro pritekejimu/ismetimu. Nors generatorius stoves ir lauke, norisi kad stovetu sausoje patalpoje ir veikdamas skleistu kuo maziau garso.

2011 Lap 13 15:57
Aprašymas

Atsakyti cituojant
tai ar pasistatet kas nors? aktuali ir man tema,mat pasistatem nama sodu bendrijoje,o cia elektros dingimas nera stebuklas. realiai reikejo vedziojant elektros instaliacija numatyt toki irengini,dabar turbut vienintelis pajungimas butu i automatuku deze,po ivadinio kirtiklio. man rodos taip :?

2012 Spa 05 18:51
Aprašymas

Atsakyti cituojant
prisikarksejau :evil: :evil: :evil: puse sesiu ryte buvo zaibas,ir keli tukstanciai zmoniu liko be elektros,ir panasu ilgam,nes pasiskambinus i lesto pasake,kad ten tikrai rimta avarija,gali nebuti elektros keleta dienu... ir velnias mane trauke uz liezuvio cia prasiziot,kad ir man aktuali tema :mrgreen: rezultate sedim be nieko,be vandens,virykles,apskritai be nieko,teks evakuotis pas tevus i miesta :mrgreen:

2012 Spa 06 12:23
Aprašymas

Atsakyti cituojant
O ar nebutu imanoma naudoti automobili kaip elektros generatoriu?
va pvz: http://www.lim.lt/parduotuve/automobili ... w-dc-to-ac
Kaip suprantu reali galia 600W.
600 w tai jau galim ir katila ijungti, siurbliukus, vandeni pripompuoti, o ziur ir koki tv ar lempa ijungti .

2012 Lap 28 14:54
Aprašymas
Administracija

Atsakyti cituojant
Nusiperki generatoriu inverteri 1000W apie 500 - 800Lt. Ir nesuki sau galvos. Pas mane 3kW generatorius, du trys akumai po 80AH ir 300W tikro sinuso 12-220 keitiklis. Ideja tokia, kad kai reikia didesnes galios dirba generatorius ir tuo paciu metu krauna akumus. Kai galios nereikia generatorius gesinasi ir cirkuliaciniai, bei visos namu LED ir ekonomines lemputes maitinasi per keitikli. O tikro sinuso keitiklis butinas varikliams sukti nes su modifikuotu meandru jie birbia ir kaista...

2012 Lap 28 16:47
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 8 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: