Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018 Rgs 23 23:54

Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
 Oras-vanduo ŠS 
Autorius Žinutė

Atsakyti cituojant
Standartinė Re: Oras-vanduo ŠS
Arminas rašė:
Nepastebejau, kad siurblys inverterinis. Tokiu atveju apie elektroninio EEV montavima nebeeitu kalba. Nes savarankiskai sugaudyti nustatymu realiai nepavyktu.
Zinoma kad problemos pirma reikia ieskoti inverterio ploksteje. Jos dazniausiai ir genda. Tame tarpe ir nuo dregmes. Uzsakinekit inverterio plokste ir viiskas dirbs.

Sveiki,
Taip ir galvoju daryti - užsakyti inverterio naują plokštę.
Yra siūlymas remontuoti ir seną, nustatinėjant kas sudegę, bet nežinau kiek tai pasiteisintų, kaip ta plokštė laikytų po remonto. Kiek tai užtruktų... Eina laikas o ŠS stovi. Yra atsarginis šildymas KKK (malkinis katilas). Ar yra kažkokia praktika dėl tokių plokščių remonto..?
Dėl drėgmės įtakos? Panašiai gal ir nutiko. Po šalčių buvo atšilimas ir buvo didelė drėgmė. O aš kaip tyčia išjungiau ŠS, nes lyg ir per šilta pasidarė namuose... Kitą diena vakarop įjungiau ŠS karštam vandeniui pašildyti. Tą dieną po kokių 5-6val darbo ir užtrumpino. Gali susiti su drėgme, gali sakyti kad gal tik sutapimas, to tik ir reikėjo...
Čia kaip ir su automobiliu, važiuok kievieną diena ir viskas gerai. Palik savaitę nevažiuotą ir žiūrėk prasideda auto "streikai" :D

2018 Kov 23 09:43
Aprašymas

Atsakyti cituojant
Sveiki,
Vyksta ŠS remonto epopėja.
Apsistojom, kad kalta IPM plokštė.
Bet kokiu atveju ji trumpina.
Atidaviau į auksarankio meistro rankas.
1. Pirminė diagnozė - plokštė gera, kaip ir niekas netrumpina???
2. Kad 100% garantuoti reikia, atlituoti iš plokštės apačios detalę (detales), nulupti klijus nuo radiatoriaus ir tikrinti.
3. Tokiu būdu buvo rastas "pramuštas" tranzistorius, bandome įdėti naują tranzistorių. Esamas tranzas MADE IN CHINA, naujas kiek kitoks pagal parametrus, bet kokybiškas. Anot auksarankio bičiulio...
4. Ir viską sudėję atgal, bandysim užkurti ŠS...
5. Nauja plokštė nuo 270-350eur iš skirtingų šaltinių, siųstis.

2018 Kov 27 14:31
Aprašymas

Atsakyti cituojant
Sveiki,
ŠŠ vakar pradėjo veikti.
Padejo "auksinio meistro rankutės" :D
Terminų gausoje ir bei daugybinėje šnekoje, sumaišiau detales.
Gedimas ne tranzistoriaus, o diodų tiltelio.
Pakeitė nauju ir ŠS pradėjo "šniokšti"...
Šiuo metu ŠS veikia, "pacientas stebimas" , gal viskas bus gerai. :D

Prikabinti failai:
DIOD.jpg
DIOD.jpg [ 264.69 KiB | Peržiūrėta 1272 kartus(ų) ]
2018 Kov 28 10:02
Aprašymas
Administracija

Atsakyti cituojant
Dziaugiames, kad taip pigiai ir logiskai pavyko issisukt. Darbas, kazkiek liaudies elektronikos meistrui ir lygintuvinis tiltelis 5Eur eiles. Nu va cia cia tai tikrai gudrussildymas projekto vertas gedimo sprendimas.

2018 Kov 29 16:23
Aprašymas

Atsakyti cituojant
Arminas rašė:
Dziaugiames, kad taip pigiai ir logiskai pavyko issisukt. Darbas, kazkiek liaudies elektronikos meistrui ir lygintuvinis tiltelis 5Eur eiles. Nu va cia cia tai tikrai gudrussildymas projekto vertas gedimo sprendimas.

Kad situacija susiklostė tokia... :D
Kreipiausi į "rimtus" meistrus. Atvyko žiūrėjo tikrino, paėmė 40eur, ir sako gal kaltos valdymo plokštės..? kuri tiksliai reikia dar pasidomėti..? matyt domisi iki šiol :D
Visokių dar siūlymų buvo. Išimti plokšte ir pasižiūrėti kas ten gali būti nusprogę... Tik neaišku kurią? Pasitarėm ir nutarėm, kad vistik IPM...
Šiaip ne taip išėmėm plokštę, ten įdomiai taip visaks sukišta, kad nežinojau nuo kuo pradėti.
Atsiminiau seną pažystamą, kuris paraeityje dirbo Alytaus medvilnės kombinate, aptarnavo visą staklyną ir kitą įranga. Žodžiu rimtas automacikas buvo... paisrodo ir yra! :D
Nuvežiau plokštę IPM pasižiūrėti. Pradžiojo nieko blogo nerado, sako važiuojam pas mane į vieta , reikia ir PCB lauko patikrinti...
PCB gera.
Vėl grižom prie IPM. Sako meistras, reikia lysti "giliau"...
Bet kokiu atveju man reikia tos IPM plokštės. Nutarėm remontuoti jeigu nepavyks ieškosiu pirkiti naują.
Meistras per savo "mini testavimo įrangą" (labai nesigilinau kas per reikalai) pajungė IPM ir pratestavo.
Vėlų vakara meistriukas skambija, kad radau ko gero bėda, tik išimtas tiltelis parodė "pramušimą"...
Daugiau bėdu lyg nesimato. Bandom įdėti naują tiltelį ir "turi eiti", sako meistras :D
Ir ką jūs manot, ŠS užsikūrė :D
Meistras už minties galią, laiką, jėga, ir kažkiek važinėjimo, paėmė tik 50eur.
Ačiū auksarankiui ir visiems kitiems ! :D

2018 Kov 30 09:01
Aprašymas
Administracija

Atsakyti cituojant
Butu labai gerai jei paprastiems zmoniems, tame tarpe ir man, paaiskintum kas yra kas. Kas yra PCB, o kas IPM.
Kompresoriaus apsukuku arba daznio plokste kuri is ju yra?

2018 Kov 30 14:04
Aprašymas

Atsakyti cituojant
Arminas rašė:
Butu labai gerai jei paprastiems zmoniems, tame tarpe ir man, paaiskintum kas yra kas. Kas yra PCB, o kas IPM.
Kompresoriaus apsukuku arba daznio plokste kuri is ju yra?

Kompresoriaus dažnio ketimo plokštė yra IPM.
O paskui yra dar dvi plokštės.
Lauko bloko PCB
Vidinio bloko PCB.
Pridedu paveiksliuką (atrodo monobloko) su aprašymais.
Pas mane kitoks siurblys (su hydro bloku vidiniu), bet visos trys plokštės yra.

Prikabinti failai:
Catch2.jpg
Catch2.jpg [ 317.83 KiB | Peržiūrėta 1249 kartus(ų) ]
2018 Kov 30 15:40
Aprašymas

Atsakyti cituojant
Sveiki ,
turiu tokia pat problema ,kazkur ss trumpina ir ismusa visa namo elektra :) . Gal kartais, Laimi ,butu galima gauti jusu pazystamo auksarankio kontaktus ?
Is anksto dekui

2018 Bal 06 10:24
Aprašymas

Atsakyti cituojant
aironas1 rašė:
Sveiki ,
turiu tokia pat problema ,kazkur ss trumpina ir ismusa visa namo elektra :) . Gal kartais, Laimi ,butu galima gauti jusu pazystamo auksarankio kontaktus ?
Is anksto dekui

Sveiki,
Turiu atsiklausti auksarankio... Man tikrai negaila.
O kur siurblys stovi? Kokiam mieste? Siurblys negarantinis? Koks gamintojas siurblio?
Mano atveju LT tik viena kontora yra kuri montavo tokius siurblius, bent aš daugiau neradau...
Bet sunkiai pavyksta "sušišnekėt"... :D Problemų sprendimas - pačio reikalas :D , mano atveju bent taip.
O kas montavo nieko nesako, nebendravot?

2018 Bal 06 10:43
Aprašymas

Atsakyti cituojant
Laimius rašė:
aironas1 rašė:
Sveiki ,
Is anksto dekui

Sveiki,
Turiu atsiklausti auksarankio... Man tikrai negaila.
O kur siurblys stovi? Kokiam mieste? Siurblys negarantinis? Koks gamintojas siurblio?
Mano atveju LT tik viena kontora yra kuri montavo tokius siurblius, bent aš daugiau neradau...
Bet sunkiai pavyksta "sušišnekėt"... :D Problemų sprendimas - pačio reikalas :D , mano atveju bent taip.
O kas montavo nieko nesako, nebendravot?

Truputi per anksti pavojaus signala ijungiau ... :D ,SS veikia .Viska paeiliui atunginejau ir tikrinau ,kas galetu trumpinti ,bet priezaties taip ir neneustaciau .Pries kelias dienas pajunge vandens grezini . Atjungus grezini skydelyje nuo saugiklio SS ijungus netrumpina ir dirba kuo normaliausiai , bet tik prijungi grezini ir ijungi SS ismeta nuotekio rele stulpe ... Reiks kviestis elektrika ieskoti priezasties . SS made in CN , inverteris .
Kontaktai aisku praverstu ,jei meistrelis sutiktu .Turiu keleta SS padegusiu ivairiu valdymo ploksciu gal paziuretu ir galima butu patasyti atsargasi , ateiciai...

2018 Bal 06 17:52
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: