Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2018 Rgs 23 23:55

Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
 Namu vesinimas reversuojant geotermini siurbli 
Autorius Žinutė
Administracija

Atsakyti cituojant
Standartinė Namu vesinimas reversuojant geotermini siurbli
Gal kas turite patirties siuo klausimu? Ar nesikondencuoja dregme? Koks bendras komfortas? Kilo mintis vesinti grindis ir tokiu budu sumazinti bendra vidaus temperatura. Ar tai efektyvu?

2010 Rgp 04 15:52
Aprašymas

Atsakyti cituojant
Standartinė Re: Namu vesinimas reversuojant geotermini siurbli
Pas mane yra instaliuota pasyvaus saldymo sistema prie Diplomat G2 siurblio ir saldo visas grindis.
Nerasoja, bet galiu pasakyti kad tai tik be reikalo ismesti pinigai, pas mus ne ispanija kur diena nakti karsta, pas mus diena karsta pradedi saldyti o vakare kai atvesta oras jau norisi pasisildyti nes skaudu vaikscioti per atvesusias grindis.
Gal beda yra ta kad siurblys valdosi nuo kambariu oriniu termostatu, nebent reiktu imontuoti termopora prie grindu.
Zodziu man nepatiko, ir as jo nenaudoju

2010 Gru 15 12:51
Aprašymas
Administracija

Atsakyti cituojant
Aciu uz atsakyma, bet cia jau labai senas postas. Situo keliu jau ejau ir pabandziau, paskaiciavau ir nusprendziau, kad verta. Apie tai parasyta skyriuje Bendras - isvados ir testai. Tiesa, tas skyrius prieinamas autorizuotiems vartotojams - tai yra saviems, todel prasoma papildomo patvirtinimo.
O del valdymo, galiu pasakyti, aisku kad problema oriniame termostate. Pastacius termostata su dviem davikliais ir ju diferenciacija viskas butu super.

2010 Gru 15 17:37
Aprašymas

Atsakyti cituojant
Dekui Arminai uz atsakyma butu labai idomu suzinoti apie ta termostata su dviem davikliais, kaip juo nauditis gal ir man pavyktu integruoti ji i mano siurblio sistema. Ir vasara galeciau dziaugtis ... :)

2010 Gru 16 17:15
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 4 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: